52 Informace o dotisku Horolezecké abecedy - Horolezecká abeceda: vzdělávání, bezpečnost, metodika, učebnice, skripta, informace, kurzy
Horolezecká abeceda - ilustrace

Informace o dotisku Horolezecké abecedy


Informace o dotisku Horolezecké abecedy15.07.2009 Jak jsme již informovali, Nakladatelství Epocha připravuje dotisk prvního vydání Horolezecké abecedy. Dotisk knihy, původně plánovaný na přelom června a července byl odložen, kniha tak bude opět čtenářům dostupná pravděpodobně až po prázdninách.Horolezecká abeceda je v současnosti zcela vyprodaná. Kniha vyjde jako dotisk prvního vydání, od kterého se bude lišit pouze v nevýznamných detailech, pro tisk je připravováno vydání pouze s odstraněním některých drobných tiskových, redakčních i autorských chyb, které naposledy unikly při konečné recenzi. Dojde tak k opravě chybných částí uvedených v záložce ERRATA v levém sloupci nabídky na stránkách Horolezecké abecedy, bude odstraněn mírný zmatek vzniklý zejména u jmen významných jeskyňářů, který se projevil ve jmenném rejstříku v závěru knihy, a kniha ještě jednou projde běžnou korekturou, při které by měly být odstraněny např. překlepy a jiné nedostatky, které v minulém vydání přes všechnu snahu unikly pozornosti redaktorů i editorů knihy.

Důvodem pro posunutí termínu vydání jsou velmi malé objednávky odběratelů – tedy knižních distributorů a knihkupců, kteří pravděpodobně v důsledku probíhající krize předpokládají velmi nízké prodeje v letním období. Tyto malé objednávky vytvářejí pro nakladatele ekonomické riziko při poměrně značné investici na dotisk.
Bohužel i samo nakladatelství eviduje jen nepatrný počet nevyřízených objednávek. Přitom víme, že mezi horolezci je o knihu i nadále poměrně značný zájem.

Pro všechny další zájemce o tuto učebnici nadále platí, že ji lze objednávat prostřednictvím nabídky objednávkového formuláře na našich stránkách pouze s tím, že výtisky budou distribuovány po realizaci dotisku, tedy po prázdninách. Zároveň se omlouváme všem, kteří o knihu mají zájem již nyní. Knihu nemá nakladatelství na skladě, a již není ani v distribuční síti.
Doporučujeme proto, aby zájemci o knihu uplatnili svůj požadavek prostřednictvím objednávkového formuláře na stránkách Horolezecké abecedy (ZDE).

Zároveň bychom rádi kompenzovali všem předobjednavatelům dotisku Horolezecké abecedy vzniklé zpoždění. Všechny objednávky z ČR přijaté v termínu od 15. července do 15. září tohoto roku budou distribuovány s dvacetiprocentní slevou. V případě objednávky na 3 a více výtisků Horolezecké abecedy bude poskytnutá sleva činit 25%.
-red-


Zpět na hlavní stranu

Newsletter

Chcete-li dostávat informace o novinkách na tomto serveru, zadejte prosím Váš email.

Reklama

Nakladatelství Epocha s.r.o.

Nakladatelství Epocha
nabízí ze své produkce:

Reinhold Messner
GOBI
poušť ve mně

Cena při nákupu přes
e-shop je 269 Kč.
Informace a možnost
zakoupení zde

Inzerenti a partneři

Petzl

TENDON - horolezecká a statická lana a příslušenství

Penzion U Skalního potoka

Horyinfo

Specialista na knihy o horách

horoLEZECKÉ průvodce.cz

Sportovní škola BEN

HOROKUPECTVÍ - Knihy a ostatní o horách a lezení

Karavanseráj: libanonská a indická restaurace

Vertical Sport

Krásy Slovenska Online

ČSOP

Přípluv

HedvábnáStezka.cz: chytřejší než velbloud

FelsenWelt

Občanské sdružení Surya

Nadační fond Inka

Himálajské centrum v Praze

BRDY

BRDY.org

Mountain Wilderness

Ekolist.cz

Copyright © 2007-2024

Všechna práva vyhrazena
Tomáš Frank & SHA
Design: K.Karasz & R.Kvasňa
HTML,CSS,PHP: Roman Kvasňa
Optimalizováno pro IE7+8 a FF2+3 rozlišení 1024x768 a vyšší

Krásné hory